Blog

Ręczniki bambusowe - na czym polega ich fenomen?

10/13/2017

Pielęgnacja skóry składa się z wielu etapów. Odpowiednie oczyszczanie, odżywienie oraz nawilżanie, które nie mogą obejść się bez ulubionych kosmetyków. Jednak czy kiedykolwiek zastanawiałaś się jaki wpływ na Twoją skórę ma zwykły ręcznik, którego używasz każdego dnia? Oprócz tego, że ma bezpośredni kontakt z ciałem, może być siedliskiem różnych bakterii. Ręcznik bambusowe na szczęście są wolne od tych oskarżeń i nie bez powodu zdobywają coraz większe grono wielbicieli.

Czytaj dalej

Dlaczego najlepsze są właśnie piżamy damskie bawełniane?

10/10/2017

Dobry sen to bardzo ważna sprawa dla funkcjonowania w ciągu dnia. Często nie zwracamy uwagi na wiele kwestii dotyczących higieny tego ważnego procesu. A przecież to od tych kilku godzin przede wszystkim zależy nasze samopoczucie na drugi dzień. Aby sen ten był naprawdę dobry, warto zadbać o najmniejsze nawet niuanse. Także o to w czym idziemy spać. Czy lepsze będą piżamy damskie bawełniane czy z innego materiału?

Czytaj dalej

Hurtownia pościeli - czy to się opłaca?

09/22/2017

Własny biznes może dać wiele satysfakcji i długofalowo może przynieść znacznie lepszy zysk niż praca na etacie. Liczy się jednak kilka kwestii, które mogą decydować o powodzeniu przedsięwzięcia. Dobry pomysł, nisza, odpowiednia realizacja działań. Czy hurtownia pościeli to dobry pomysł na biznes? Na jakie kwestie warto zwrócić uwagę? Hurtownia pościeli online czy stacjonarna?

Czytaj dalej

Pościel bawełniana – jak pielęgnować by służyła nam przez lata?

09/06/2017

Nieodłączne elementy naszego codziennego rytuału snu, bez wątpienia stanowią kołdra, poduszka i prześcieradło. Starajmy się zatem wypracować nawyk, dzięki któremu zapewnimy sobie komfortowy, przyjemny, a co najważniejsze – zdrowy sen. W zależności od materiału, z jakiego została wyprodukowana nasza pościel, warto stosować się do konkretnych zaleceń dotyczących ich prania oraz suszenia.

Czytaj dalej

Pościel bawełniana czy z włókien syntetycznych?

08/31/2017

Na komfort snu składa się wiele czynników, które mają wpływ na regenerację organizmu oraz nasze samopoczucie. Jednym z nich jest łagodna dla skóry, świeża i pachnąca pościel,. Na co warto zwrócić uwagę w trakcie jej wyboru? Czy rodzaj tkanin również ma znaczenie?

Czytaj dalej

Czy tania pościel może być dobrej jakości?

08/21/2017

Przy dużej konkurencyjności na rynku hurtownie starają się nadążyć za najnowszymi trendami, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Rozszerzają swoją ofertę nowoczesnej pościeli, proponując jednocześnie konkurencyjne ceny. Czy są one jednak dobrej jakości?

Czytaj dalej

Pościel 3D - Hit czy kit?

07/27/2017

Popularność jaką zdobyła pościel 3d jest potwierdzeniem tego, że nie boimy się nowych, niecodziennych rozwiązań. Poprzez modny wystrój sypialni, możemy wyrazić swoją osobowość i wyznaczyć nową definicję stylu.

Czytaj dalej